logo na stronę

Sesje Dziecięce

Zapraszam serdecznie na sesje dziecięce. Jestem fotografem dziecięcym i uwielbiam pracę z dziećmi, staram się aby portrety dziecięce miały swój niepowtarzalny klimat.

Sesje wykonuję praktycznie w każdym wieku dziecka.

Dobrym momentem np. sesji niemowlęcej jest wiek, kiedy dziecko swobodnie trzyma główkę, leży na brzuszku oraz siedzi jest to mniej więcej od 5 do 8 miesiąca życia.

W okresie od 12 do 14 miesiąca życia mamy szansę uchwycić maluszka jak raczkuje lub stawia swoje pierwsze kroki.

Im starsze dziecko, tym mamy coraz więcej nowych wyzwań ale najważniejsze aby dzieci czuły się swobodnie i były sobą wówczas te zdjęcia mają swój urok, bo dzieci cudownie pokazują emocje i są takie naturalne.

Dla dziecka dobrze jest przygotować kilka wersji ubioru, najlepiej gładkich bez nadruków, latem niech to będą zwiewne jasne ubranka, nawet przezroczyste, spodnie na szelkach, fajna czapka wiosną, jesienią mile widziane dodatkowo dziergane sweterki, płaszczyk itp. Ubranka raczej w jednolitym kolorze bez napisów. Tak naprawdę to wszystko zależy od Was, jakich zdjęć oczekujecie. Posiadam przepiękne bajkowe sukienki, które mogą dodatkowo oddać bajkowy klimat zdjęć i również przeróżne gadżety.

Jeżeli chcecie dodatkowo wykonać sesję rodzinną zalecane jednakowe kolory dla całej rodziny – może być biały, niebieski – to co macie, to co lubicie, a może koszule jeansowe 😊

Scroll to Top